poniedziałek, 25 grudnia 2017

Wesołych Świąt!

By Ci wszystko pasowało, 
by kłopotów było mało. 
By się wiodło znakomicie, 
by wesołe było życie. 
Sto całusów na dodatek, 
by smaczniejszy był opłatek.


~Karolina

6 komentarzy: