sobota, 24 lutego 2018

Nivea - Hairmilk

Cześć :) Czy ktoś tu jeszcze o mnie pamięta? Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Mam nadzieję, że tak :) Na pewien czas porzuciłam bloga. Ciągły brak czasu nie pozwalał mi publikować nowych postów. Winna była również pora roku - szybko robiło się ciemno i gdy już miałam wolny wieczór to po prostu nie miałam możliwości zrobić dobrego zdjęcia. Chyba to doskonale znacie :) Tak czy inaczej, chciałabym nadrobić zaległości. Na pierwszy rzut idą produkty do włosów od Nivea z serii Hairmilk.
Pewnie już o nich słyszeliście :) Produkty, które miałam okazję wypróbować przeznaczone są do włosów o strukturze normalnej.


Szampon pielęgnujący (...) Hairmilk zapewnia skuteczną regenerację włosów, bez ich obciążania, wyraźnie poprawiając ich kondycję, a tym samym – wygląd. Formuła mlecznego szamponu delikatnie oczyszcza włosy i wzmacnia je od wewnątrz. Najważniejszym składnikiem szamponu są uzyskane w naturalny sposób proteiny mleka – to one sprawiają, że włosy są mocniejsze, wyraźnie odżywione i bardziej miękkie w dotyku. Proteiny mleka jako substancje aktywne w bardzo efektywny sposób poprawiają kondycję włosów - mają zdolność wypełniania ubytków w strukturze włosa i dzięki temu chronią go przed dalszym zniszczeniem. Zawarty w szamponie Eucerit® zamyka strukturę włosów, chroniąc Twoje suche i zniszczone włosy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych (...). 

Mleczna odżywka pielęgnująca (...) Hairmilk z naturalnymi proteinami mleka pielęgnuje każdy kosmyk włosów, bez ich obciążania. Włosy zyskują wspaniały wygląd i zupełnie nowe życie. Formuła mlecznej odżywki zawiera proteiny mleka oraz Eucerit, dzięki czemu intensywnie regeneruje włosy i wzmacnia je od wewnątrz (...).

Ekspresowa odżywka regenerująca (...) Hairmilk z naturalnymi proteinami mleka pielęgnuje i odbudowuje każdy kosmyk włosów, bez ich obciążania (...). Odżywka głęboko pielęgnuje włosy i ułatwia ich rozczesywanie (...). 

To tyle ze strony producenta :) A co ja myślę o produktach?
Zacznę od szaty graficznej, która moim zdaniem jest ładna, charakterystyczna dla marki Nivea. Podobnie jest z zapachem, tak dobrze znanym fanom marki.
Szampon i odżywka tworzą idealny duet. Oba produkty znajdują się w bardzo podobnych opakowaniach, zamykanych na klik. Konsystencja szamponu jest zdecydowanie lżejsza niż odżywki - to jasne. Szampon bardzo dobrze myje i ładnie się pieni. Nie powodował u mnie żadnych podrażnień. Włosy nie były obciążone.
Równie dobrze sprawdziła się u mnie odżywka. Bez problemu trzymała się na włosach. Nie powodowała obciążenia ani przetłuszczenia. Jak już wspomniałam, odżywka ma gęstą konsystencję, z tego względu jej dodatkowym atutem jest opakowanie, które stoi na zakrętce. Ułatwia to zużycie produktu do końca.

A teraz przejdźmy do największej zalety produktów Nivea Hairmilk. Nawilżenie! Zdecydowanie szampon i odżywka świetnie się uzupełniają, a ich systematyczne stosowanie wpływa na poprawę nawilżenia włosów. I jest to zauważalne! Moje włosy są suche, szeleszczące i sianowate... i powiem Wam, że seria Hairmilk poprawiła ich stan. Po kilku użyciach stały się one bardziej mięsiste. I z tego jestem najbardziej zadowolona :) Producent wspomina o regeneracji i odżywieniu włosów. Nie potrafię się do tego odnieść, ale jeżeli wchodzi w to poprawa nawilżenia to mogę się zgodzić z obietnicami.

Jeśli chodzi o ekspresową odżywkę w sprayu to jeszcze się nie wypowiem. Na razie czeka ona na swój czas, ponieważ w użyciu jest GlissKur.

Ciekawa jestem czy znacie produkty Hairmilk i jak sprawdził się u Was :)

7 komentarzy:

  1. Bardzo ciekawa seria, nie miałam tych produktów

    OdpowiedzUsuń
  2. ja nie znam tych produktow, ale czytalam juz troche pozytywow o tej serii :)

    OdpowiedzUsuń
  3. niestety nie znam tej serii, ale ma różne opinie

    OdpowiedzUsuń
  4. Mile wspominam tą serię :) cieszę się, że wróciłaś :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Moja mama ma jakieś produkty z tej serii i z tego co wiem, jest zadowolona ;)

    OdpowiedzUsuń
  6. Bardzo lubię ten żel, jest delikatny i nie podrażnia skóry.
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

    OdpowiedzUsuń