Cześć :) Czy ktoś tu jeszcze o mnie pamięta? Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Mam nadzieję, że tak :) Na pewien czas porzuciłam bloga. Ciągły brak czasu nie pozwalał mi publikować nowych postów. Winna była również pora roku - szybko robiło się ciemno i gdy już miałam wolny wieczór to po prostu nie miałam możliwości zrobić dobrego zdjęcia. Chyba to doskonale znacie :) Tak czy inaczej, chciałabym nadrobić zaległości. Na pierwszy rzut idą produkty do włosów od Nivea z serii Hairmilk.
Pewnie już o nich słyszeliście :) Produkty, które miałam okazję wypróbować przeznaczone są do włosów o strukturze normalnej.
Szampon pielęgnujący (...) Hairmilk zapewnia
skuteczną regenerację włosów, bez ich obciążania, wyraźnie poprawiając
ich kondycję, a tym samym – wygląd. Formuła mlecznego szamponu
delikatnie oczyszcza włosy i wzmacnia je od wewnątrz. Najważniejszym
składnikiem szamponu są uzyskane w naturalny sposób proteiny mleka – to
one sprawiają, że włosy są mocniejsze, wyraźnie odżywione i bardziej
miękkie w dotyku. Proteiny mleka jako substancje aktywne w bardzo
efektywny sposób poprawiają kondycję włosów - mają zdolność wypełniania
ubytków w strukturze włosa i dzięki temu chronią go przed dalszym
zniszczeniem. Zawarty w szamponie Eucerit® zamyka strukturę włosów,
chroniąc Twoje suche i zniszczone włosy przed szkodliwym wpływem
czynników zewnętrznych (...).
Mleczna odżywka pielęgnująca (...)
Hairmilk z naturalnymi proteinami mleka pielęgnuje każdy kosmyk włosów,
bez ich obciążania. Włosy zyskują wspaniały wygląd i zupełnie nowe
życie. Formuła mlecznej odżywki zawiera proteiny mleka oraz Eucerit,
dzięki czemu intensywnie regeneruje włosy i wzmacnia je od wewnątrz (...).
Ekspresowa odżywka regenerująca (...) Hairmilk
z naturalnymi proteinami mleka pielęgnuje i odbudowuje każdy kosmyk
włosów, bez ich obciążania (...). Odżywka głęboko pielęgnuje włosy i ułatwia ich
rozczesywanie (...).
To tyle ze strony producenta :) A co ja myślę o produktach?
Zacznę od szaty graficznej, która moim zdaniem jest ładna, charakterystyczna dla marki Nivea. Podobnie jest z zapachem, tak dobrze znanym fanom marki.
Szampon i odżywka tworzą idealny duet. Oba produkty znajdują się w bardzo podobnych opakowaniach, zamykanych na klik. Konsystencja szamponu jest zdecydowanie lżejsza niż odżywki - to jasne. Szampon bardzo dobrze myje i ładnie się pieni. Nie powodował u mnie żadnych podrażnień. Włosy nie były obciążone.
Równie dobrze sprawdziła się u mnie odżywka. Bez problemu trzymała się na włosach. Nie powodowała obciążenia ani przetłuszczenia. Jak już wspomniałam, odżywka ma gęstą konsystencję, z tego względu jej dodatkowym atutem jest opakowanie, które stoi na zakrętce. Ułatwia to zużycie produktu do końca.
A teraz przejdźmy do największej zalety produktów Nivea Hairmilk. Nawilżenie! Zdecydowanie szampon i odżywka świetnie się uzupełniają, a ich systematyczne stosowanie wpływa na poprawę nawilżenia włosów. I jest to zauważalne! Moje włosy są suche, szeleszczące i sianowate... i powiem Wam, że seria Hairmilk poprawiła ich stan. Po kilku użyciach stały się one bardziej mięsiste. I z tego jestem najbardziej zadowolona :) Producent wspomina o regeneracji i odżywieniu włosów. Nie potrafię się do tego odnieść, ale jeżeli wchodzi w to poprawa nawilżenia to mogę się zgodzić z obietnicami.
Jeśli chodzi o ekspresową odżywkę w sprayu to jeszcze się nie wypowiem. Na razie czeka ona na swój czas, ponieważ w użyciu jest GlissKur.
Ciekawa jestem czy znacie produkty Hairmilk i jak sprawdził się u Was :)

Bardzo ciekawa seria, nie miałam tych produktów
OdpowiedzUsuńja nie znam tych produktow, ale czytalam juz troche pozytywow o tej serii :)
OdpowiedzUsuńniestety nie znam tej serii, ale ma różne opinie
OdpowiedzUsuńMile wspominam tą serię :) cieszę się, że wróciłaś :)
OdpowiedzUsuńMoja mama ma jakieś produkty z tej serii i z tego co wiem, jest zadowolona ;)
OdpowiedzUsuńBardzo lubię ten żel, jest delikatny i nie podrażnia skóry.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i zapraszam do mnie!
Fajne produkty
OdpowiedzUsuń